Кошик
16 відгуків
Контакти
Добробуд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380679623373Наталія
+380505615516
Наталія
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівРоксоляны, 43
Мапа

Стяжка підлоги.

Стяжка підлоги.

Самим трудомістким процесом є виготовлення підлоги в приміщенні. Підбір та укладання покриття - це важливе завдання і часто може бути зроблена тільки висококваліфікованими та досвідченими фахівцями. Підготовчий - це не менш важливий етап в укладанні статевого покриття. Тут важливо вирішити, яку основу взяти для укладання підлоги. Більш популярною і часто використовуваною є стяжка, яка виконується для вирівнювання основи, для гідро і шумоізоляції і, звичайно ж, з метою утеплення підлог. Найбільш поширеними видами стяжок є:

 

Бетонна стяжка - виготовляється з бетону різних марок з різними наповнювачами: пісок, щебінь, гравій, вода та інше. Колір такої стяжки сірий, як і у цементній. Додатково, щоб не сталося усадки статі, наносяться компенсаційні шви. При остаточному покритті бетон шліфують алмазними колами. Плюсом є те, що Ви можете урізноманітнити свою стать різним мозаїчним малюнком.

 

Цементно-піщана стяжка - найпоширеніша, виготовляється з цементу, піску і гравію. Цей вид може використовуватися під фінішне підлогове покриття. Від якості води при виготовленні стяжки залежить ступінь міцності бетону.

 

Напівсуха стяжка - це нова прогресивна технологія, завдяки якій створюються більш міцні, якісні та довговічні підлоги. Перевагами цього виду є: рівна усадка, відсутність пустот і тріщин, ніякої цементного пилу, найменша собівартість виготовлення, порівняно з іншими видами стяжок за рахунок простоти її виробництва і транспортування.

 

Суха стяжка - являє собою насипний підлогу без використання бетону чи цементу. Перевагами цього виду є швидкість виробництва стяжки і її легкість, але є і недоліки - це пил від сухого розчину і, відповідно, забруднення приміщення.

 

Мокра стяжка - являє собою рідку суміш для заливки підлоги. Це легкорастекающійся розчин, який створює рівну і гладку поверхню. Але це не так просто, як здається, після заливки необхідна додаткова обробка та вирівнювання шпателем, а також обкатка валиком для усунення повітряних бульбашок, які можуть призвести до порожнечам в підлозі.

 

Стяжка з гіпсу так само є досить популярною через свою екологічності. В її основі використовується тільки гіпс. Гідність цього виду стяжки - забезпечення оптимального режиму температури і вологості в приміщенні. Але є й недоліки - обов'язковою умовою є правильне застосування з урахуванням всіх фізико-хімічних особливостей гіпсу.

 

Розглянувши основні види, переваги і недоліки кожної, ми вже можемо побачити, яка стяжка підлоги краще. Найбільшими перевагами володіє напівсуха. Найменша витратність, легкість і простота у виробництві, відсутність пилу і висока якість - ось найважливіші характеристики цього виду стяжки.

facebook twitter

http://elitpol.com/tekhnologii/kakaya-styazhka-pola-luchshe.php