Кошик
15 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
Добробуд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380679623373Наталія
+380505615516
Наталія
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівРоксоляны, 43
Мапа

Використання декоративної штукатурки

Використання декоративної штукатурки

"Короїд"

Декоративна штукатурка «Короїд» з успіхом використовується в якості фінішної штукатурки при проведенні оздоблювальних робіт фасадів та інтер'єрів будівель. Назва «короїд» штукатурка отримала через характерну бороздовану фактуру поверхні.

Декоративна штукатурка «Короїд» виготовляється різними виробниками, і її склад може містити різні полімерні наповнювачі, що дещо відрізняє технологію нанесення штукатурки різних виробників. Перед тим, як нанести декоративну штукатурку, слід уважно прочитати інструкцію. Як правило, ці відмінності будуть стосуватися рецептури замісу і тимчасових режимів.

Всі марки декоративної штукатурки «Короїд» містять у своєму складі цемент і мармурову крихту зернистістю від 0,1 до 3,5 мм. Витрата штукатурки визначається розміром мармурових зерен: чим крупніше зернистість, тим вище витрата. На упаковках декоративної штукатурки «Короїд» завжди зазначена середня витрата марки, що допоможе вам розрахувати необхідну кількість упаковок.

 Зазвичай штукатурка «Короїд» випускається білого кольору, але завжди є можливість фарбування за допомогою спеціальних фарб, а також можливість подальшого забарвлення по сухому шару декоративної штукатурки «Короїд», що дозволяє отримати незвичайні будинки з оригінальними фасадами та інтер'єрами.

Декоративна штукатурка «Короїд» має високу міцність і морозостійкість, стійка до атмосферних опадів, її можна мити, колір штукатурки не вигорає на сонці. Декоративна штукатурка стійка до впливу лугів, кислот і промислових газів. Декоративна штукатурка "короїд" на цоколі будівлі надовго збереже свій привабливий вигляд навіть у разі підвищеної вологості фундаменту, наприклад, при поганій роботі дощової каналізації.

Перед тим, як нанести декоративну штукатурку «Короїд», поверхню слід підготувати: очистити від жиру, пилу, масел і забруднень. При необхідності поверхню слід обробити протигрибковим засобом, вирівняти і висушити. Тріщини і шви зашпаклювати. Нанесення тонкого шару ґрунтовки полегшить процес нанесення штукатурки «Короїд». Ґрунтовку необхідно буде просушити не менше 6 годин перед тим, як наносити декоративну штукатурку.

Ґрунтовку  слід обов'язково використовувати при нанесенні штукатурки «Короїд» при внутрішніх роботах з нанесенням штукатурки «Короїд» на гіпсокартон, ДСП і гіпсові, цементні та цементно-вапняні штукатурні шари.

При проведенні зовнішніх робіт декоративну штукатурку «Короїд» на бетонні підстави, цементно-піщані або цементно-вапняні штукатурки можна наносити без ґрунтовки, але за годину до нанесення штукатурки «Короїд» основу слід рясно змочити водою.

Для приготування штукатурної суміші «Короїд» у воду з температурою 15-20 градусів при безперервному помішуванні поступово додають суху суміш у кількості, зазначеній на упаковці виробника. Перемішують до повного зникнення грудок, витримують 5-10 хвилин і знову перемішують. Після приготування декоративна штукатурка «Короїд» повинна бути використана за той час, що зазначено виробником. Для різних марок воно становить від 1 до 3 годин.

У процесі роботи воду в декоративну штукатурку «Короїд" не додають! Щоб штукатурка не застигала, її періодично перемішують.

Штукатурка на стіну наноситься за допомогою сталевої кельми, яку нахиляють під кутом 60 градусів. Після того, як штукатурка перестане прилипати до інструменту, її обробляють за допомогою дерев'яної або пластмасової терки. Рухи терки повинні бути легкими, без зайвого натиску. Вид та напрямок борозенок на штукатурному шарі буде залежати від напрямку руху терки, яке може бути горизонтальним, вертикальним, перехресним або круговим.

 

Декоративна штукатурка «Короїд» повинна укладатися безперервно. При необхідності зробити перерву, по межі наклеюється малярська стрічка. Температура повітря під час нанесення штукатурки і в наступні 24 години повинна бути в межах 5-30 градусів, вологість не більше 80%. Перед тим, як наносити декоративну штукатурку «Короїд» на фасад, слід подбати, щоб на неї не потрапляли сонячні промені і атмосферні опади на протязі 1-3 діб після нанесення.

При роботі з декоративною штукатуркою «Короїд» потрібно дотримуватися таких правил техніки безпеки: працювати обов'язково в рукавичках, при попаданні штукатурки в очі швидко і рясно промити їх водою і звернутися до лікаря.

Забарвлення декоративної штукатурки «Короїд» можна виконувати силікатними або акриловими фарбами. Силікатні фарби наносяться не раніше, ніж через три дні після нанесення декоративної штукатурки, а акрилові фарби - не раніше, ніж через два тижні.

facebook twitter