Кошик
16 відгуків
Фільтри
Ціна
Наявність
Акція
Контакти
Добробуд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380679623373Наталія
+380505615516
Наталія
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівРоксоляны, 43
Мапа

Гіпс будівельний

Складається головним чином з двоводного сірчаного кальцію (кальцію сульфат) (CaSO4·2H2O).

Містить СаО – 32,54%; SO3 – 46,51%; H2O – 20,95%.

facebook twitter

Гіпс будівельний ― найдавніший будівельний матеріал , білого кольору або світло- сірого у вигляді порошку.

  • Це тонкий порошок , що виготовляється з гіпсового каменю , шляхом випалу та помелу або помелу і випалення. Перевагами будівельного гіпсу є швидка сутичка і затвердіння.
  • Гіпс входить в число основних компонентів для виготовлення більшості поширених будівельних сумішей: шпаклівок, наливної підлоги, штукатурки і т. п.
  • Широко застосовується гіпс в індустрії з виробництва фарфорових і керамічних виробів. Тут матеріал стає актуальним в основному при необхідності виготовлення форм, макетів, всіляких моделей.
  • У промисловій сфері з гіпсу виготовляють вироби для тампонування та ізоляції нафтових свердловин, а також виготовляють декоративні плити, вентиляційні решітки. 
  • Застосовують матеріал в сфері виготовлення будівельних матеріалів: гіпсокартону, перегородкових плит, пазогребневих виробів, гіпсобетонних блоків.
  • Але найбільше поширення гіпс будівельний придбав в індустрії виробництва швидкотверднучих легковиравнивающихся пластичних мас. Використовуються дані речовини при монтажі підлогових, стельових, настінних покриттів, при необхідності закладення швів, тріщин і нерівностей.