Кошик
15 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Контакти
Добробуд
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380679623373Наталія
+380505615516
Наталія
УкраїнаЛьвівська областьЛьвівРоксоляны, 43
Мапа

Утеплювач LIGHTBET

Утеплювач LIGHTBET

Утеплювач LIGHTBET Такий утеплювач має ряд суттєвих переваг над пінопластом чи мінеральними ватами, оскільки він: - виготовлений з натуральних складників (цементу, вапна, гіпсу, води), тобто є екологічно чистим і зовсім не шкідливим.

 

Виконання теплоізоляційних робіт на фасадах індивідуальних чи багатоповерхових житлових будинків утеплювачем торгової марки LIGHTBET забезпечить зменшення витрат на утеплення при новому будівництві або енергомодернізації існуючих споруд як мінімум на 20% завдяки унікальному поєднанню перелічених вище властивостей, адже він вирішує проблему утеплення назавжди.

Для підвищення стійкості утеплювача до механічних пошкоджень до нього додається фібра на мінеральних складниках. Даний матеріал можна використовувати також для підвищення характеристик тепло- та звукоізоляції підлог між поверхами будівель під стяжку, а також утеплення покрівель у приміщеннях мансардного типу.

Натуральні складники

Такий утеплювач виготовлений з натуральних складників (цементу, вапна, гіпсу, води), тобто є екологічно чистим і зовсім не шкідливим для людського здоров’я

Абсолютно не горючий

Утеплювач є абсолютно негорючим, що відкриває можливості для теплоізоляції ним житлових багатоповерхівок, об’єктів промислового будівництва та об’єктів соціальної сфери (школи, лікарні, дитячі садочки)

Висока паропроникність

Має високу паропроникність, що дозволяє стінам „дихати” і не затримує водяної пари всередині утепленої ним стіни, тому на такій стіні не утвориться ні пліснява, ні грибок

Довговічність

Володіє експлуатаційною довговічністю, що не обмежена ніякими строками і дорівнює тривалості існування самої будівлі, адже з часом цементний каркас повітряних пор лише міцніє. Виконує антивандальну функцію

Хороша звукоізоляція

Даний матеріал можна використовувати також для підвищення характеристик тепло- та звукоізоляції підлог між поверхами будівель під стяжку, а також утеплення покрівель у приміщеннях мансардного типу

Напрямки застосування

Використовується будівельними компаніями для утеплення та звукоізоляції житлових, громадських, виробничих споруд та будівель соціальної сфери (фасади, внутрішні та мансардні приміщення, підлоги)

facebook twitter
Інші новини